PGL Gamers CsgL
IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Untitl21

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

PGL Gamers CsgL
IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Untitl21
PGL Gamers CsgL
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!!

4 participanți

In jos

IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Empty IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de kiLLzZz0r Sam Iul 25, 2009 6:10 am

1. Inscrierile pentru Campionatul Roman de Counter-Strike incep pe data de 17 Aprilie 2009 si se termina pe data de 14 August 2009, orele 23:00. Sezonul 6 incepe pe data de 15 August 2009 si se termina pe data de 11 Octombrie 2009. Numarul minim de echipe acceptat pentru sezonul 6 este de 50. iar numarul maxim este de 84 care vor fi impartite in divizii valorice. Clanurile care se inscriu dupa aceasta data au drept de joc pentru sezonul 7.

2. La sfarsitul sezonului 6 se va organiza un LAN PARTY (Finala) cu 16 echipe intr-un internet caffe anuntat in prealabil.


3. Premiile pentru Finala Sezonului 6 vor fi urmatoarele:

Locul 1: 1500 RON + SteelSeries 7G x 5 + 3 luni server CS 1.6 de la Gameszone
Locul 2: 1000 RON + SteelSeries 5H v2 x 5 + 2 luni server CS 1.6 de la Gameszone
Locul 3: 500 RON + SteelSeries Ikari Laser x 5 + 1 luna server CS 1.6 de la Gameszone
Locul 4: SteelSeries QcK x 5

* Organizatorii isi rezerva dreptul de a mari valoarea premiilor pe perioada inscrierilor, situatie datorata sponsorilor care inca nu s-au hotarat asupra valorii premiilor pe care le vor oferi. Pe masura ce vom avea mai multe detalii le veti afla.

* + alte premii surpriza oferite de sponsorii oficiali ai ACL.

* Echipele inscrise in sezonul 6 vor avea drept de participare la Cupa SteelSeries Editia II si vor primi acces gratuit pe serverele de War ACL.

4. Pentru sezonul 6, cotizatia de membru este de 20 RON / jucator. Cotizatia poate fi achitata prin banca in contul RO47BRDE441SV98735974410, deschis la BRD - G.S.G. Dupa achitarea cotizatiei de membru, fiecare echipa trebuie sa trimita mail la adresa inscrieri@acleague.ro cu datele membrilor (nume, prenume, adresa, oras, user forum si poza recenta a fiecarui membru), datele echipei (nume echipa, mail, tag, numar telefon echipa, numar telefon cafe, Steam ID si IP pentru cei care joaca de acasa) si foaia de varsamant de la banca scanata ca dovada a platii. Dupa achitarea la banca a taxei le spuneti la explicatii depunere sa scrie : taxa inscriere " numele clanului" sez. 6 .

5. Regulamentul Campionatului Roman de Counter-Strike pentru sezonul 6 va fi afisat pana pe data de 14 Iulie 2009.

6. In sezonul 6 echipele pot juca atat de acasa cat si din sala.

7. Hartile oficiale pe care se vor disputa meciurile: de_nuke, de_train, de_dust2, de_inferno, de_tuscan.

8. Sponsori oficiali: Intel Corporation, SteelSeries, GamesZone, Romdur, PbxTelecom




inscriem ?????????

POST REPLY !!!!!!!!!!!!!!!!
kiLLzZz0r
kiLLzZz0r
WebMaster
WebMaster

masculin Numarul mesajelor : 645
Varsta : 31

Sus In jos

IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de un1kuL Dum Iul 26, 2009 7:49 am

inscrietiva da eu nu joc...poate knd o sa am timp da nu prea am:|
un1kuL
un1kuL
Moderator
Moderator

masculin Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : In aL 9-lea cer>:D<

Sus In jos

IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de Ra1dEn Dum Iul 26, 2009 8:06 am

nush, amu nu prea joc cs Neutral am alta ocupatie Smile
Ra1dEn
Ra1dEn
WebMaster
WebMaster

masculin Numarul mesajelor : 191
Varsta : 31
Localizare : La Soacra Mea :X

Sus In jos

IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de KoPeK ;x Joi Dec 03, 2009 8:14 am

Sti , k nu e treaba mea , dar dak va-ti inscrie cred ati face o figura frumoasa. Very Happy
KoPeK ;x
KoPeK ;x
Member +2
Member +2

masculin Numarul mesajelor : 11
Varsta : 28

Sus In jos

IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de un1kuL Sam Dec 05, 2009 9:13 am

cu siguranta;))
un1kuL
un1kuL
Moderator
Moderator

masculin Numarul mesajelor : 291
Varsta : 30
Localizare : In aL 9-lea cer>:D<

Sus In jos

IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: IMPORTANT !!!!!!!!!! CUPA !!!!!!!!!!!!!!!!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum